OGLOSZENIA PARAFIALNE 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.04.2024

Dzisiaj po każdej Mszy św. Nabożeństwo „Drogi Światła” w ramach
14 stacji będziemy mieli możliwość rozważyć spotkania Jezusa Zmartwychwstałego z bliskimi Mu ludźmi i doświadczyć osobistego spotkania
z naszym Panem. Również dzisiaj rozpoczyna się 16 Tydzień Biblijny.

Dzisiaj zapraszamy rodziców dzieci i młodzieży ze Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, rodziny Domowego  Kościoła Wspólnoty Róż Różańcowych, Rycerzy Kolumba na spotkanie wielkanocne o godz. 1500, które rozpocznie się od przedstawienia teatralnego, przybliżającego postacie świętej Rozalii, błogosławionej Karoliny i służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec.

W sobotę zapraszamy na spotkania w ramach wspólnoty Ruchu Światło-Życie dzieci ze Szkoły Podstawowej do kl. VI o godz. 1430, a młodzież
o godz. 1615.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie Rodziców i Dzieci z kl. II i III oraz wszystkich chętnych na spotkanie wielkanocne, które rozpocznie się
o godz. 1500 od przedstawienia teatralnego.

Składam serdeczne podziękowanie Państwu: Marcie Pilch, Janinie Elżbieciak, Aleksandrze Siwek, Łukaszowi Siwek i Andrzejowi Ochman za posprzątanie kościoła i otoczenia.

 „Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą  Mszą świętą.

Bezpłatne Katolickie Przedszkole i Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym ogłaszają zapisy na rok szkolny 2024/25. Przedszkole czynne od godz. 600 do 1700. Oferują Wiele zajęć dodatkowych między innymi naukę angielskiego, zajęcia sportowe. Zapraszają do kl. I o profilu sportowym i rozszerzonym językiem angielskim. Zapewniają bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, opiekę świetlicową dostosowaną do potrzeb rodziców, oraz bezpłatny dowóz do szkoły.

Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” szczególnie polecamy artykuły o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę związane z  piątą rocznicą ustanowienia Narodowego Święta Chrztu Polski. Warto także sięgnąć po artykuły zawierające wskazówki jak czytać trudne fragmenty Pisma Świętego, oraz o współczesnych cudach dokonanych przez wstawiennictwo młodej włoskiej świętej Gemmy.

Dzisiaj po każdej Mszy św. Nabożeństwo „Drogi Światła” w ramach
14 stacji będziemy mieli możliwość rozważyć spotkania Jezusa Zmartwychwstałego z bliskimi Mu ludźmi i doświadczyć osobistego spotkania
z naszym Panem. Również dzisiaj rozpoczyna się 16 Tydzień Biblijny.

Dzisiaj zapraszamy rodziców dzieci i młodzieży ze Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, rodziny Domowego  Kościoła Wspólnoty Róż Różańcowych, Rycerzy Kolumba na spotkanie wielkanocne o godz. 1500, które rozpocznie się od przedstawienia teatralnego, przybliżającego postacie świętej Rozalii, błogosławionej Karoliny i służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec.

W sobotę zapraszamy na spotkania w ramach wspólnoty Ruchu Światło-Życie dzieci ze Szkoły Podstawowej do kl. VI o godz. 1430, a młodzież
o godz. 1615.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie Rodziców i Dzieci z kl. II i III oraz wszystkich chętnych na spotkanie wielkanocne, które rozpocznie się
o godz. 1500 od przedstawienia teatralnego.

Składam serdeczne podziękowanie Państwu: Marcie Pilch, Janinie Elżbieciak, Aleksandrze Siwek, Łukaszowi Siwek i Andrzejowi Ochman za posprzątanie kościoła i otoczenia.

 „Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą  Mszą świętą.

Bezpłatne Katolickie Przedszkole i Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym ogłaszają zapisy na rok szkolny 2024/25. Przedszkole czynne od godz. 600 do 1700. Oferują Wiele zajęć dodatkowych między innymi naukę angielskiego, zajęcia sportowe. Zapraszają do kl. I o profilu sportowym i rozszerzonym językiem angielskim. Zapewniają bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, opiekę świetlicową dostosowaną do potrzeb rodziców, oraz bezpłatny dowóz do szkoły.

Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” szczególnie polecamy artykuły o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę związane z  piątą rocznicą ustanowienia Narodowego Święta Chrztu Polski. Warto także sięgnąć po artykuły zawierające wskazówki jak czytać trudne fragmenty Pisma Świętego, oraz o współczesnych cudach dokonanych przez wstawiennictwo młodej włoskiej świętej Gemmy.