OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 NIEDZIELA ZWYKŁA 21.01. 2024

Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego.

Po Mszy św. zapowiedziana zbiórka na wyposażenie kaplicy w budynku Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w Krościenku. Bardzo proszę o ofiarne wsparcie, by już podczas wakacji mogły tam się odbywać rekolekcje i spotkania mające na celu pomoc w prowadzeniu godnego życia wolnego od różnych zniewoleń i uzależnień.  

Również dzisiaj zapraszamy  na spotkanie opłatkowe młodzież z kl. VII i VIII
w ramach przygotowania do Bierzmowania wraz z rodzicami, oraz wszystkich którzy nie uczynili tego wcześniej, rozpocznie się ono do granych po raz ostatni  Jasełek o godz. 1500.

W środę, wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

W czwartek, Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

W  piątek, wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

Również w piątek o godz. 1700 wyjazd dzieci na rekolekcje oazowe do Stryszawy, powrót w niedzielę po obiedzie, bardzo proszę rodziców
o umożliwienie dzieciom uczestnictwa w tych rekolekcjach.

W sobotę, wspomnienie św. Anieli Merici, dziewicy.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Józefie Sarapata, Elżbiecie Jakubiec, Elżbiecie Opyrchał, Annie Okular, Elżbiecie Górskiej, Rozali i Janowi Góralczyk i Damianowi Cholewa za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

 „Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

Dzisiejszy „Gość Niedzielny” podejmuje temat jak opiekować się osobami starszymi i chorymi by nie naruszać IV przykazania, również dzisiaj warto zapoznać się z treściami dotyczącymi zmarłego 100 lat temu przywódcy bolszewików, postaci dzisiaj na szczęście mało znanej, ale walka z religią jaką podejmował w dalszym ciągu trwa.

„Mały Gość Niedzielny” zachęca do zatrzymania się nad Słowem Bożym, zawiera także specjalny dodatek „Guzik z pętelką” w którym dzieci znajdą kilkanaście stron świetnej zabawy.

Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego.

Po Mszy św. zapowiedziana zbiórka na wyposażenie kaplicy w budynku Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w Krościenku. Bardzo proszę o ofiarne wsparcie, by już podczas wakacji mogły tam się odbywać rekolekcje i spotkania mające na celu pomoc w prowadzeniu godnego życia wolnego od różnych zniewoleń i uzależnień.  

Również dzisiaj zapraszamy  na spotkanie opłatkowe młodzież z kl. VII i VIII
w ramach przygotowania do Bierzmowania wraz z rodzicami, oraz wszystkich którzy nie uczynili tego wcześniej, rozpocznie się ono do granych po raz ostatni  Jasełek o godz. 1500.

W środę, wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

W czwartek, Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

W  piątek, wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

Również w piątek o godz. 1700 wyjazd dzieci na rekolekcje oazowe do Stryszawy, powrót w niedzielę po obiedzie, bardzo proszę rodziców
o umożliwienie dzieciom uczestnictwa w tych rekolekcjach.

W sobotę, wspomnienie św. Anieli Merici, dziewicy.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Józefie Sarapata, Elżbiecie Jakubiec, Elżbiecie Opyrchał, Annie Okular, Elżbiecie Górskiej, Rozali i Janowi Góralczyk i Damianowi Cholewa za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

 „Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

Dzisiejszy „Gość Niedzielny” podejmuje temat jak opiekować się osobami starszymi i chorymi by nie naruszać IV przykazania, również dzisiaj warto zapoznać się z treściami dotyczącymi zmarłego 100 lat temu przywódcy bolszewików, postaci dzisiaj na szczęście mało znanej, ale walka z religią jaką podejmował w dalszym ciągu trwa.

„Mały Gość Niedzielny” zachęca do zatrzymania się nad Słowem Bożym, zawiera także specjalny dodatek „Guzik z pętelką” w którym dzieci znajdą kilkanaście stron świetnej zabawy.