OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 NIEDZIELA ZWYKŁA 25.06.2023

Zapraszam na Dróżki Pana Jezusa wyjście spod Klasztoru
o godz. 1400.

Od poniedziałku Msze św. w tygodniu według porządku wakacyjnego
o godz. 730, a w piątki o godz. 1800.

We wtorek, wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła.

W środę, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

W czwartek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła Msze św. o godz. 730,  i 1800, składka na tzw. „świętopietrze”, czyli potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W  sobotę odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 900
w Brodach, a od godz.1000 w Zebrzydowicach.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Dróżki za zmarłych wyjście spod klasztoru o godz. 1400.

Rozpoczęła się  zbiórka w ramach III kwartału bieżącego roku na remont Domu Parafialnego. Osoby, które nie uczyniły tego w zeszłą niedzielę proszę
o zabranie kopert w których znajduje szczegółowa informacja o wynikach ostatniej zbiórki i szczegółowych planach na najbliższą przyszłość. Przy zakrystii są do odebrania koperty z Solcy, Bieńkowic i całej Górki, przy bocznym wyjściu są koperty z Brodów, a przy głównym wyjściu koperty dla pozostałej części Zebrzydowic. Dziękując wszystkim, którzy w poprzednim kwartale złożyli ofiarę proszę, aby  zatrzymać się na chwilę, by zabrać kopertę
i wspierać w dalszym ciągu prace które mają być w lipcu miesiącu kontynuowane.

Składam serdeczne podziękowanie Pani Zofii za posprzątania kościoła, ponieważ nikt z zaproszonych osób nie przyszedł.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą  Mszą świętą.

Jest do nabycia wakacyjny Biuletyn Parafialny.

Z okazji dnia Ojca coraz częściej staramy się pamiętać o tych, którzy nas wychowywali, ale rzadko myślimy o Ojcu, który nas wszystkich stworzył, w obecnym numerze „Gościa Niedzielnego” polecana jest refleksja o Bogu Ojcu.

Na początku wakacyjnego czasu odpoczynku redaktorzy nowego numeru „Trwajcie w miłości” zachęcają do jego lektury, aby był pomocą w budowaniu głębokiej, osobistej relacji z Panem Bogiem, przytaczając wypowiedzi tych, którzy tej bliskości doświadczyli.

Zapraszam na Dróżki Pana Jezusa wyjście spod Klasztoru
o godz. 1400.

Od poniedziałku Msze św. w tygodniu według porządku wakacyjnego
o godz. 730, a w piątki o godz. 1800.

We wtorek, wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła.

W środę, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

W czwartek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła Msze św. o godz. 730,  i 1800, składka na tzw. „świętopietrze”, czyli potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W  sobotę odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 900
w Brodach, a od godz.1000 w Zebrzydowicach.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Dróżki za zmarłych wyjście spod klasztoru o godz. 1400.

Rozpoczęła się  zbiórka w ramach III kwartału bieżącego roku na remont Domu Parafialnego. Osoby, które nie uczyniły tego w zeszłą niedzielę proszę
o zabranie kopert w których znajduje szczegółowa informacja o wynikach ostatniej zbiórki i szczegółowych planach na najbliższą przyszłość. Przy zakrystii są do odebrania koperty z Solcy, Bieńkowic i całej Górki, przy bocznym wyjściu są koperty z Brodów, a przy głównym wyjściu koperty dla pozostałej części Zebrzydowic. Dziękując wszystkim, którzy w poprzednim kwartale złożyli ofiarę proszę, aby  zatrzymać się na chwilę, by zabrać kopertę
i wspierać w dalszym ciągu prace które mają być w lipcu miesiącu kontynuowane.

Składam serdeczne podziękowanie Pani Zofii za posprzątania kościoła, ponieważ nikt z zaproszonych osób nie przyszedł.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą  Mszą świętą.

Jest do nabycia wakacyjny Biuletyn Parafialny.

Z okazji dnia Ojca coraz częściej staramy się pamiętać o tych, którzy nas wychowywali, ale rzadko myślimy o Ojcu, który nas wszystkich stworzył, w obecnym numerze „Gościa Niedzielnego” polecana jest refleksja o Bogu Ojcu.

Na początku wakacyjnego czasu odpoczynku redaktorzy nowego numeru „Trwajcie w miłości” zachęcają do jego lektury, aby był pomocą w budowaniu głębokiej, osobistej relacji z Panem Bogiem, przytaczając wypowiedzi tych, którzy tej bliskości doświadczyli.

Lipcowy numer „Stasia” zawiera różne gry, konkursy, komiksy i wskazówki jak przeżywać wakacje z Panem Bogiem.

Lipcowy numer „Stasia” zawiera różne gry, konkursy, komiksy i wskazówki jak przeżywać wakacje z Panem Bogiem.