OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 23.04.2023

Dzisiaj po każdej Mszy św. Nabożeństwo „Drogi Światła” w ramach
14 stacji będziemy mieli możliwość rozważyć spotkania Jezusa Zmartwychwstałego z bliskimi Mu ludźmi i doświadczyć osobistego spotkania
z naszym Panem. Również dzisiaj rozpoczyna się 15 Tydzień Biblijny.

Dzisiaj zapraszamy na spotkanie wielkanocne o godz. 1500 Wspólnotę Róż  Różańcowych, Rycerzy Kolumba i wszystkich chętnych, rozpocznie się ono od przedstawienia teatralnego przygotowanego przez wspólnotę oazową.

W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

We wtorek święto św. Marka Ewangelisty, polecajmy Panu Bogu
w modlitwie osobę naszego Ks. Arcybiskupa z okazji jego imienin .

W piątek wspomnienie bł. Hanny Chrzanowskiej.

W sobotę święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
Również w sobotę odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem od
godz. 900 w Brodach, a od 1000 w Zebrzydowicach.

W sobotę zapraszamy na spotkania w ramach wspólnoty Ruchu Światło-Życie dzieci ze Szkoły Podstawowej do kl. VI o godz. 1430, a młodzież

W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. oraz wszystkich którzy nie uczynili tego wcześniej na spotkanie wielkanocne, które rozpocznie się
o godz. 1500 od przedstawienia teatralnego.

Składam serdeczne podziękowanie Państwu: Janinie Kasperek, Marii Karaś, Osolińskiej –Żmuda i Romanowi Ryłko za posprzątanie kościoła i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą  Mszą świętą.

Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” szczególnie jest polecany tekst przygotowany na Niedzielę Biblijną. Kilka osób, znanych z mediów, dzieli się świadectwem

o obecności słowa Bożego i jego przemieniającej mocy w ich życiu.

W nowym numerze „Trwajcie w miłości” znajdziemy artykuły i świadectwa, które ukazują niezwykłe działanie Boga w życiu konkretnych ludzi, między innymi o dokonaniach Jana Pawła II, które są tak wielkie, że dają się wytłumaczyć tylko jego świętością, oraz wyjaśnienie dlaczego Pan Bóg nie objawił się w sposób tak oczywisty, aby wszyscy ludzie bez żadnych wątpliwości mogli mieć pewność, że On istnieje?