OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12.03.2023

      Dzisiaj po Mszy św. św. o godz. 1100 rozpocznie się adoracja Pana Jezusa
w Najświętszym Sakramencie, która zakończy się Nabożeństwem Gorzkich Żali o godz. 1600. Zechciejmy uczestniczyć w tym pięknym polskim nabożeństwie całymi rodzinami, zachęcamy dzieci i młodzież , zwłaszcza przygotowującą się  do Bierzmowania. Podczas Gorzkich Żali składka na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu.

W poniedziałek przypada 10 rocznica wyboru papieża Franciszka, pamiętajmy
o modlitwie w jego intencji.

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, bezpośrednio po Mszy św. około godz. 1730, zachęcam do licznego uczestnictwa.

W piątek po Drodze Krzyżowej wyjazd dzieci ze Wspólnoty Ruchu Światło-Życie na rekolekcje do Burzyna powrót w niedzielę po obiedzie. Proszę rodziców o umożliwienie tego wyjazdu.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu:  Czesławie Pasternak, Halinie Goczał, Renacie Jarguz, Ewie Kawaler, Danucie Wojtyca, Marii Jarguz
i Andrzejowi Jarguz za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” warto zapoznać się z szeregiem artykułów poświęconych osobie papieża Franciszka z okazji 10 rocznicy jego wyboru mówiących o tym dlaczego ten papież jest inny niż jego poprzednicy
i co jest najważniejsze w jego pontyfikacie, oraz z artykułem „Jeden po drugim” pokazującym, że żyjemy w wyjątkowym czasie w którym zostało wyniesionych na ołtarze czterech kolejnych papieży.

      Dzisiaj po Mszy św. św. o godz. 1100 rozpocznie się adoracja Pana Jezusa
w Najświętszym Sakramencie, która zakończy się Nabożeństwem Gorzkich Żali o godz. 1600. Zechciejmy uczestniczyć w tym pięknym polskim nabożeństwie całymi rodzinami, zachęcamy dzieci i młodzież , zwłaszcza przygotowującą się  do Bierzmowania. Podczas Gorzkich Żali składka na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu.

W poniedziałek przypada 10 rocznica wyboru papieża Franciszka, pamiętajmy
o modlitwie w jego intencji.

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, bezpośrednio po Mszy św. około godz. 1730, zachęcam do licznego uczestnictwa.

W piątek po Drodze Krzyżowej wyjazd dzieci ze Wspólnoty Ruchu Światło-Życie na rekolekcje do Burzyna powrót w niedzielę po obiedzie. Proszę rodziców o umożliwienie tego wyjazdu.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu:  Czesławie Pasternak, Halinie Goczał, Renacie Jarguz, Ewie Kawaler, Danucie Wojtyca, Marii Jarguz
i Andrzejowi Jarguz za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” warto zapoznać się z szeregiem artykułów poświęconych osobie papieża Franciszka z okazji 10 rocznicy jego wyboru mówiących o tym dlaczego ten papież jest inny niż jego poprzednicy
i co jest najważniejsze w jego pontyfikacie, oraz z artykułem „Jeden po drugim” pokazującym, że żyjemy w wyjątkowym czasie w którym zostało wyniesionych na ołtarze czterech kolejnych papieży.

Jest do nabycia nowy numer katolickiego dwumiesięcznika „Trwajcie w miłości” zawierający artykuły i świadectwa mogące być pomocą w umocnieniu wiary, między innymi o pierwszych objawieniach maryjnych w Europie, oraz świadectwo o tym jak Pan Bóg pomógł przezwyciężyć poważny kryzys małżeński.

Jest do nabycia nowy numer katolickiego dwumiesięcznika „Trwajcie w miłości” zawierający artykuły i świadectwa mogące być pomocą w umocnieniu wiary, między innymi o pierwszych objawieniach maryjnych w Europie, oraz świadectwo o tym jak Pan Bóg pomógł przezwyciężyć poważny kryzys małżeński.