OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6 NIEDZIELA ZWYKŁA 12.02.2023

Dzisiaj po Mszach Świętych odbędzie się składka na poszkodowanych przez trzęsienie ziemi.

We wtorek Święto św. Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy.

W sobotę w czasie modlitwy różańcowej i podczas Mszy św. będziemy modlić się w intencji Ojczyzny, przez wstawiennictwo jednego ze 108 wyniesionych na ołtarze męczenników II wojny światowej bł. Ks. Józefa Stanka.

Również w sobotę zapraszamy na zabawę karnawałową dzieci ze wspólnoty Ruchu Światło-Życie o godz. 1430, a młodzież o godz. 1630.

W Środę Popielcową 22 lutego rozpoczną się w naszej wspólnocie parafialnej rekolekcje wielkopostne i potrwają do I Niedzieli Wielkiego Postu.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Renacie i Jackowi Kościelniak, Irenie Jarguz, Barbarze Batko, Ireneuszowi Batko oraz Wioletcie i Lenie Kryjak za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” można dowiedzieć się między innymi dlaczego Sanktuarium w Lourdes stało się tak szczególnym miejscem dla chorych oraz jak rozmawiać z dziećmi, które chcą wypisać się z religii.