OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 NIEDZIELA ZWYKŁA 5.02.2023

Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie każdej Mszy św. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

W poniedziałek, wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy.

W środę, wspomnienie św. Józefiny Bakhity, dziewicy.

W piątek,  wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

W sobotę, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

Pragnę skierować wielkie podziękowanie do wszystkich Parafian za pomoc
w usunięciu dekoracji świątecznej.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Rozalii Góralczyk, Damianowi Cholewa, Józefie Sarapata, Elżbiecie Opyrchał, Elżbiecie Górskiej, Annie Okular, Marii Okular oraz Elżbiecie Jakubiec za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.

Dzisiaj przed kościołem jest przeprowadzana zbiórka na operację dla chorego chłopca z Ukrainy.

W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” warto sięgnąć między innymi po artykuł „Fantazja Ducha Świętego” ukazujący, że oprócz zakonów istnieją jeszcze inne formy  życia według rad ewangelicznych.

Obecny numer miesięcznika „Staś” przygotowuje najmłodszych do wkroczenia w czas Wielkiego Postu.