OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2 NIEDZIELA ZWYKŁA 15.01.2023

Dzisiaj na zakończenie Mszy św. kolędowa adoracja Dzieciątka Jezus przy żłóbku.

Również dzisiaj  zapraszamy serdecznie na spotkanie opłatkowe, wszystkich, którzy nie mogli tego uczynić wcześniej, rozpocznie się ono od Jasełek
o godzinie 1500.

Pragnę przekazać informację mieszkańcom odcinka „Nad Winiarnią„
w Brodach, że z powodu pogrzebu bliskiej osoby w Poroninie muszę odwołać jutrzejszą wizytę kolędową i przenieś ją na wtorek 31 stycznia.

We wtorek, liturgiczne wspomnienie św. Antoniego, opata,

Od środy rozpoczyna się  Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan.

Również w środę o godz. 1830 w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie będzie Msza św. na którą są zaproszone wspólnoty Ruchu Światło-Życie naszej Archidiecezji, a po niej kolędowanie w którym będzie również śpiewać zgłoszoną kolędę nasza wspólnota oazowa, w związku z tym zapraszam rodziców do uczestnictwa i umożliwienie tego dzieciom i młodzieży.

W czwartek, wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

W sobotę, wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

W sobotę zapraszamy na spotkania w ramach wspólnoty Ruchu Światło-Życie dzieci ze Szkoły Podstawowej do kl. VI o godz. 1430, a młodzież o godz. 1615.

W przyszłą niedzielę zapraszam  na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej Spowiedzi i Komunii św. które rozpocznie się od Jasełek

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Jolancie Godula, Bernadecie Maryon, Kindze Godula, Bożenie i Krystianowi Wojas i Jerzemu Madej za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.

Dzisiaj na zakończenie Mszy św. kolędowa adoracja Dzieciątka Jezus przy żłóbku.

o godzinie 1500.

Pragnę przekazać informację mieszkańcom odcinka „Nad Winiarnią„

We wtorek, liturgiczne wspomnienie św. Antoniego, opata,

Od środy rozpoczyna się  Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan.

W czwartek, wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

W sobotę, wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

W dzisiejszym Numerze „Gościa Niedzielnego” osobisty sekretarz papieża Benedykta XVI wspomina ostatnie chwile jego życia. Warto także poczytać o tym co pozostawił po sobie Papież senior i jak umierają papieże.