OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 8.01. 2023

Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres w którym przeżywaliśmy tajemnicę Wcielenia Syna Bożego.

Podczas mszy św. o godz. 1100 będziemy szczególnie modlić się za dzieci, które
w minionym roku przyjęły sakrament Chrztu świętego, i prosić o Boże błogosławieństwo dla nich i ich rodziców.

Również dzisiaj zapraszamy serdecznie na spotkanie opłatkowe Wspólnoty Róż Różańcowych, Rycerzy Kolumba i wszystkich chętnych które rozpocznie się
o godz. 1500 od jasełek.

W sobotę zgodnie z poleceniem naszego Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego będziemy modlić się za naszą Ojczyznę wzywając wstawiennictwa jednego z rodaków św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.

W sobotę zapraszamy na spotkania w ramach wspólnoty Ruchu Światło-Życie dzieci ze Szkoły Podstawowej do kl. VI o godz. 1430, a młodzież

Także w następną  niedzielę zapraszamy wszystkich chętnych na Jasełka, które rozpoczną się o godz. 1500.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się czynnie
w przygotowanie i przeżycie tegorocznego Orszaku Trzech Króli.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Renacie Kędziora, Małgorzacie Kozioł, Janinie Sikoń, Dorocie Pindel, Monice Gonek, Barbarze i Klaudii Korzeniowskim  za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.

Podczas mszy św. o godz. 1100 będziemy szczególnie modlić się za dzieci, które

o godz. 1500 od jasełek.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się czynnie
w przygotowanie i przeżycie tegorocznego Orszaku Trzech Króli.

Dzisiejszy  „Gość Niedzielny”  w części jest poświęcony osobie zmarłego  papieża  seniora Benedykta XVI, który przeszedł z Kościołem i przeżył dla Kościoła więcej niż niejeden z jego krytyków. Warto także zapoznać się
z artykułem „Nienarodzony będzie błogosławiony” o zapowiadanej beatyfikacji jakiej jeszcze nie było podczas której zabite dziecko wraz ze swoją Matką i całą rodziną zostaną ogłoszeni błogosławionymi męczennikami.