OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA NARODZENIA PAŃSKIEGO 25.12.2022

DzisiajW czasie Mszy św. o godz. 1100 pragniemy uczcić 100 rocznicę urodzin naszej rodaczki siostry Alojzy ze Zgromadzenia Sióstr Szarytek.

W poniedziałek Święto św. Szczepana pierwszego męczennika, Msze św. według porządku niedzielnego. Składka na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

We wtorek Święto Św. Jana, apostoła i ewangelisty, Msza św. o godz. 1700.

W środę Święto Św. Młodzianków męczenników.

Również od środy rozpocznie się wizyta duszpasterska nazywana „Kolędą”, jest to wydarzenie religijne, kapłan przybywa do katolickich domów, by wspólnie się pomodlić, udzielić błogosławieństwa całej rodzinie. Proszę wszystkich, aby w miarę możliwości starali się być wtedy w domach, zgodnie z tradycją przygotowując  stół nakryty białym obrusem, a na nim krzyż, świece i wodę świeconą.

W piątek obchodzimy Święto Św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa, zapraszam na Mszę św. wszystkich małżonków, a szczególnie tych, którzy w obecnym roku przeżywali okrągłe rocznice zawarcia małżeństwa.

Również w piątek po Mszy św. zapraszamy członków Bractwa św. Michała Archanioła, i  wszystkich chętnych na wieczorną kolędową modlitwę uwielbienia która odbędzie się w Sali Domu Parafialnego.

Następnie zostaną zagrane Jasełka na które zapraszamy rodziców Służby Liturgicznej, Ruchu Światło-Życie, ministrantów, scholii, a później odbędzie się spotkanie opłatkowe.

Sobota jest ostatnim dniem Starego roku, zapraszam na Nieszpory
o godz. 1630, a po nich na ostatnią w tym roku Mszę świętą, by podziękować Bogu za wszystkie otrzymane łaski w kończącym się roku.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Elżbiecie Kowalczyk, Marianowi Cichoń, Tomaszowi Kłobuch, Robertowi Jastrzębskiemu, oraz wszystkim, którzy pracowali przy dekoracji kościoła i otoczenia przed Świętami.

We wtorek Święto Św. Jana, apostoła i ewangelisty, Msza św. o godz. 1700.

W środę Święto Św. Młodzianków męczenników.

Sobota jest ostatnim dniem Starego roku, zapraszam na Nieszpory

Zachęcamy do nabycia świąteczno-noworocznego wydania „Gościa Niedzielnego” w którym znajdziemy wiele wartościowych artykułów dotyczących istoty przeżywanych Świąt Bożego Narodzenia, jak również ciekawy wywiad na temat, czy warto modlić się o cuda?