OGŁOSZENIA PARAFIALNE 33 NIEDZIELA ZWYKŁA 13.11.2022

       Dzisiaj przypada V Światowy Dzień Ubogich, po Mszy św. zapowiedziana zbiórka na wsparcie grup charytatywnych które opiekują się osobami potrzebującymi pomocy. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie rodziców młodzieży z kl. VIII.

Wszystkich którzy nie uczynili tego wcześniej zachęcamy nabycia naszego „Kalendarza Parafialnego na rok 2023”. Prosimy, by ten kalendarz znalazł się
w każdej rodzinie jako pamiątka po wydarzeniach parafialnych
z minionego roku i zachęta do czynnego uczestnictwa w wydarzeniach religijnych, które dzieją się w naszej wspólnocie parafialnej, wielu z was będzie tam mogło znaleźć siebie, lub swoich bliskich i znajomych, a złożone ofiary pomogą pokryć koszty remontu Domu Parafialnego.

W czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.               

W piątek, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

Również w piątek po wieczornej Mszy św. wyjazd dzieci ze wspólnoty Ruchu Światło-Życie na parafialne rekolekcje do domu rekolekcyjnego Księży Sercanów w Koszycach Małych powrót w niedzielę po obiedzie, prosimy rodziców o umożliwienie uczestnictwa w tych rekolekcjach.

W sobotę wspomnienie bł. Salomei, dziewicy.

Na prośbę rodziców Oliwiera Komana z Wadowic, chorego na SMA genowy zanik mięśni w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na ten najdroższy lek na świecie w cenie 10 milionów zł.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Barbarze Godula, Marii Godula, Janinie i Stanisławowi Kołodziej, Ewie i Adamowi Jędrzejczyk, Agacie i Natalii Paździorko  za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać kilka artykułów związanych ze Świętem Niepodległości o roli chrześcijaństwa w kształtowaniu naszej świadomości narodowej, i o tym jak wiele dobra przyniosła naszym rodakom już ponad tysiącletnia obecność Kościoła na polskiej ziemi.

       Dzisiaj przypada V Światowy Dzień Ubogich, po Mszy św. zapowiedziana zbiórka na wsparcie grup charytatywnych które opiekują się osobami potrzebującymi pomocy. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie rodziców młodzieży z kl. VIII.

Wszystkich którzy nie uczynili tego wcześniej zachęcamy nabycia naszego „Kalendarza Parafialnego na rok 2023”. Prosimy, by ten kalendarz znalazł się
w każdej rodzinie jako pamiątka po wydarzeniach parafialnych
z minionego roku i zachęta do czynnego uczestnictwa w wydarzeniach religijnych, które dzieją się w naszej wspólnocie parafialnej, wielu z was będzie tam mogło znaleźć siebie, lub swoich bliskich i znajomych, a złożone ofiary pomogą pokryć koszty remontu Domu Parafialnego.

W czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.               

W piątek, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

Również w piątek po wieczornej Mszy św. wyjazd dzieci ze wspólnoty Ruchu Światło-Życie na parafialne rekolekcje do domu rekolekcyjnego Księży Sercanów w Koszycach Małych powrót w niedzielę po obiedzie, prosimy rodziców o umożliwienie uczestnictwa w tych rekolekcjach.

W sobotę wspomnienie bł. Salomei, dziewicy.

Na prośbę rodziców Oliwiera Komana z Wadowic, chorego na SMA genowy zanik mięśni w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na ten najdroższy lek na świecie w cenie 10 milionów zł.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Barbarze Godula, Marii Godula, Janinie i Stanisławowi Kołodziej, Ewie i Adamowi Jędrzejczyk, Agacie i Natalii Paździorko  za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać kilka artykułów związanych ze Świętem Niepodległości o roli chrześcijaństwa w kształtowaniu naszej świadomości narodowej, i o tym jak wiele dobra przyniosła naszym rodakom już ponad tysiącletnia obecność Kościoła na polskiej ziemi.