Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 NIEDZIELA ZWYKŁA 18.09.2022

Dzisiaj przypada święto św. Stanisława Kostki, zakonnika patrona Polski,

 zgodnie z poleceniem Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego obchodzimy  Dzień Modlitwy za Młodzież  po Mszy świętej będzie możliwość złożenia ofiary na cele duszpasterstwa młodzieży w naszej Archidiecezji.

Również po  Mszy św. o godz. 1100 spotkanie Rodziców i dzieci z kl. III 
w ramach przygotowania do pierwszej Spowiedzi i Komunii św.

We wtorek, przypada liturgiczne wspomnienie męczenników koreańskich Andrzeja, kapłana, Pawła i Towarzyszy.

Także we wtorek będzie pogrzeb Mamy Ks. Krzysztofa Kruka w Tomicach
o godz.1400.

W środę, Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

W piątek, wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.

W sobotę zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią odbędzie się spotkanie  wszystkich, którzy w ciągu już ponad pięćdziesięciu lat formowali się w tej wspólnocie Ruchu Światło-Życie naszej Parafii.  Rozpocznie się ono Mszą świętą o godz.1500, a później dalsza część uroczystości będzie w sali Domu Parafialnego.  Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji również tym osobom, które mieszkają poza naszą Parafią, a także zapraszamy tych, którzy
z różnych względów nie uczestniczyli w zeszłorocznym spotkaniu.

W przyszłą niedzielę rozpocznie się Renowacja Misji Świętych, które zakończą się w dzień naszego Odpustu parafialnego w czwartek 29 września.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Elżbiecie Wróblewskiej, Markowi Mlak i Andrzejowi Płaczkowiec  za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

Aktualny numer „Gościa Niedzielnego” podejmuje temat mediów zwracając uwagę na to co w nich stanowi zagrożenia dla człowieka, podkreślając równocześnie  ich znaczenie we współczesnym przekazie nauki Chrystusa.

Znajdziemy w nim także kolejną płytę z Biblią Audio zawierającą Księgi Jozuego, Sędziów, Rut i dwie księgi Samuela.

Dzisiaj przypada święto św. Stanisława Kostki, zakonnika patrona Polski,

 zgodnie z poleceniem Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego obchodzimy  Dzień Modlitwy za Młodzież  po Mszy świętej będzie możliwość złożenia ofiary na cele duszpasterstwa młodzieży w naszej Archidiecezji.

Również po  Mszy św. o godz. 1100 spotkanie Rodziców i dzieci z kl. III 
w ramach przygotowania do pierwszej Spowiedzi i Komunii św.

We wtorek, przypada liturgiczne wspomnienie męczenników koreańskich Andrzeja, kapłana, Pawła i Towarzyszy.

Także we wtorek będzie pogrzeb Mamy Ks. Krzysztofa Kruka w Tomicach
o godz.1400.

W środę, Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

W piątek, wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.

W sobotę zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią odbędzie się spotkanie  wszystkich, którzy w ciągu już ponad pięćdziesięciu lat formowali się w tej wspólnocie Ruchu Światło-Życie naszej Parafii.  Rozpocznie się ono Mszą świętą o godz.1500, a później dalsza część uroczystości będzie w sali Domu Parafialnego.  Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji również tym osobom, które mieszkają poza naszą Parafią, a także zapraszamy tych, którzy
z różnych względów nie uczestniczyli w zeszłorocznym spotkaniu.

W przyszłą niedzielę rozpocznie się Renowacja Misji Świętych, które zakończą się w dzień naszego Odpustu parafialnego w czwartek 29 września.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Elżbiecie Wróblewskiej, Markowi Mlak i Andrzejowi Płaczkowiec  za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

Aktualny numer „Gościa Niedzielnego” podejmuje temat mediów zwracając uwagę na to co w nich stanowi zagrożenia dla człowieka, podkreślając równocześnie  ich znaczenie we współczesnym przekazie nauki Chrystusa.

Znajdziemy w nim także kolejną płytę z Biblią Audio zawierającą Księgi Jozuego, Sędziów, Rut i dwie księgi Samuela.