OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 NIEDZIELA ZWYKŁA 21.08.2022

Dzisiaj przypada wspomnienie św. Piusa X, papieża.

W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

W środę, Święto Św. Bartłomieja Apostoła.

Przeor Konwentu Bonifratrów w Zebrzydowicach zaprasza w czwartek 25 sierpnia na „Dożynkowe Spotkanie Integracyjne”. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 1100 w naszym kościele, a po niej przemarsz do Konwentu na dalszą część świętowania i wspólnej zabawy.

W piątek  Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

W sobotę, wspomnienie św. Moniki.

Również w sobotę, Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie naszej Archidiecezji
w Kalwarii Zebrzydowskiej, Msza św. o  godz. 1000 podczas której
Ks. Arcybiskup pobłogosławi nowych Animatorów, również z naszej parafii.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Agacie Baca, Ewie Liszka, Małgorzacie Turek i Bartoszowi Pająk za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.

W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać między innymi rozmowę
z księdzem, który przeżył wypadek autokaru z pielgrzymami w Chorwacji, oraz o sytuacji katolików w Chinach, oraz skutkach porozumienia między chińskim rządem i Watykanem.

Dzisiaj przypada wspomnienie św. Piusa X, papieża.

W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

W środę, Święto Św. Bartłomieja Apostoła.

W piątek  Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

W sobotę, wspomnienie św. Moniki.

Również w sobotę, Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie naszej Archidiecezji
w Kalwarii Zebrzydowskiej, Msza św. o  godz. 1000 podczas której
Ks. Arcybiskup pobłogosławi nowych Animatorów, również z naszej parafii.

W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać między innymi rozmowę