OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.08.2022

Dzisiaj liturgiczne wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika

W poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, dzień w którym każdy katolik jest zobowiązany do uczestnictwa w Mszy świętej, Msze święte w naszym kościele o godz. 700 i 900 w czasie każdej z nich poświęcenie ziół. Również w poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie osób, które pragną wziąć udział w Asyście podczas odpustu w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W środę, święto Św. Jacka kapłana, patrona Archidiecezji krakowskiej.

W sobotę, wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Alicji Cielińskiej, Elżbiecie Milan, Zofii Karelus, Tadeuszowi Karelus i Ewie Kamińskiej za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.