OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13 NIEDZIELA ZWYKŁA 26.06.2022

Zapraszam na Dróżki Matki Bożej, wyjście spod Klasztoru

W poniedziałek wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła

We wtorek, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

We wtorek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła Msze św. o godz. 700, 900 i 1800, składka na tzw. „świętopietrze”, czyli potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca pamiętajmy o Komunii świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu za grzechy całego świata. Okazja do spowiedzi od godz. 1700.

W pierwszy piątek miesiąca w kaplicy Trzeciego Upadku Pana Jezusa
w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 1500 aż do Mszy św. o godz. 2400, która jest Mszą św. ku uczczeniu Niepokalanego Serca N.M.P. Nasi parafianie tradycyjnie przewodniczą adoracji od godz. 2300, zapraszamy chętnych do wspólnej modlitwy w ważnych dla nas intencjach.

W  sobotę odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 900
w Brodach, a od godz.1000 w Zebrzydowicach.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Dróżki Pana Jezusa wyjście z Grobku

Pragnę poinformować o wynikach zbiórki na remont Domu Parafialnego
w ramach II kwartału 2022r. wymieniam tylko te odcinki z których w ostatnich tygodniach wpłynęła ofiara

Odcinek„Przy Strażnicy”

Odcinek„Wipów”

Odcinek„Za Cmentarzem”

Suma: 350 zł.

Odcinek„Pod Lasem”

Odcinek „Bieńkowice”

Suma: 300 zł.

Odcinek „Górka Górna”

Odcinek „Górka Dolna”

Odcinek „Solca”

Odcinek „Nad Winiarnią”

Odcinek „Przy Sużywie”

Suma: 150 zł.

Odcinek„ Opax”

Odcinek„ Na Brzegu”

Suma: 250 zł.

Ofiara z Brodów 800 zł. Ofiara z Zebrzydowic 1350 zł. W sumie: 2150 zł.

Numery domów Ofiarodawców z ostatnich tygodni, oraz tych, którzy złożyli ofiarę na konto parafialne są wypisane na czerwono i umieszczone w gablotach.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w tym kwartale złożyli ofiarę.

Przed nami trzecia w tym roku kwartalna zbiórka na remont Domu Parafialnego, Podobnie jak poprzednio proszę o zabranie kopert w których znajduje się szczegółowa informacja o wynikach ostatniej zbiórki i szczegółowych planach na najbliższą przyszłość. Przy zakrystii są do odebrania koperty z Solcy, Bieńkowic i całej Górki, przy bocznym wyjściu są koperty z Brodów, a przy głównym wyjściu koperty dla pozostałej części Zebrzydowic. Jeszcze raz dziękując wszystkim, którzy w poprzednim kwartale złożyli ofiarę ponawiam prośbę o wytrwałość w podjętym dziele, bo przed nami sporo prac do wykonania podczas wakacji.

Składam serdeczne podziękowanie Państwu: Grażynie Łężniak, Elżbiecie Pająk, Annie Kopta, Krystynie Karelus, Danucie Brożek, Agnieszce Madeja, Stanisławie Szymuś i Iwonie Stypuła za posprzątanie kościoła
i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą  Mszą świętą.

Jest do nabycia wakacyjny numer Biuletynu Parafialnego.

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” warto zapoznać się między innymi z wypowiedziami polskiej delegatki na Światowe Spotkanie Rodzin
w Rzymie o współczesnych trudnościach w wychowaniu i sposobach przekazywania wiary młodym w rodzinach.

Wakacyjny numer „Miłujcie się” zachęca do dawania świadectwa i głoszenia swoim życiem Bożej chwały prezentując świadectwa ludzi, którzy osobiście doświadczyli działania Bożej łaski.

Zapraszam na Dróżki Matki Bożej, wyjście spod Klasztoru

We wtorek, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

W pierwszy piątek miesiąca w kaplicy Trzeciego Upadku Pana Jezusa

W  sobotę odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 900
w Brodach, a od godz.1000 w Zebrzydowicach.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Dróżki Pana Jezusa wyjście z Grobku

Pragnę poinformować o wynikach zbiórki na remont Domu Parafialnego

Odcinek„Przy Strażnicy”

Odcinek„Wipów”

Odcinek„Za Cmentarzem”

Suma: 350 zł.

Odcinek„Pod Lasem”

Odcinek „Bieńkowice”

Suma: 300 zł.

Odcinek „Górka Górna”

Odcinek „Górka Dolna”

Odcinek „Solca”

Odcinek „Nad Winiarnią”

Odcinek „Przy Sużywie”

Suma: 150 zł.

Odcinek„ Opax”

Odcinek„ Na Brzegu”

Suma: 250 zł.

Ofiara z Brodów 800 zł. Ofiara z Zebrzydowic 1350 zł. W sumie: 2150 zł.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w tym kwartale złożyli ofiarę.

i otoczenia.

Jest do nabycia wakacyjny numer Biuletynu Parafialnego.