Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 NIEDZIELA ZWYKŁA 16.06.2024

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie modlitewne dla
młodzieży z kl. VII i VIII wraz z rodzicami.
W poniedziałek wspomnienie św.Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
W czwartek, wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, kapłana.W piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, a o godz. 900 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego.W przyszłą niedzielę zapraszamy na Dróżki Pana Jezusa wyjście spod Kaplicy św. Rafała o godz. 1330.
 Składam serdeczne podziękowanie Pani: Marii Kędziora za posprzątanie kościoła
i otoczenia. „Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu
modliły się przed każdą  Mszą świętą. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” znajdziemy informacje o Marszu dla Życia i Rodziny, który dzisiaj przejdzie ulicami Warszawy, Krakowa i kilkunastu innych polskich miast. Warto także zapoznać się z artykułem „Pomoc dla gubiących i zagubionych” o fenomenie św. Antoniego, pod wpływem  jego kazań tak wielu chciało się spowiadać, a dzisiaj jest również tak popularny jakby był współczesną osobą.„Mały Gość Niedzielny” prezentuje na progu wakacji różne postacie
wybitnych polskich turystów i zdobywców licznych szczytów górskich, ale także tych którzy zdobywali jeszcze inne szczyty, zadziwiając świat. W nowym numerze „Trwajcie w miłości” znajdziemy artykuły dotyczące rzeczywistej obecności Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie opisujące niezwykłe owoce adoracji eucharystycznej, a także historie polskich bohaterów, którzy w okrutnych czasach wojny i komunizmu nie zdradzili najwyższych ideałów.