Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02.2024

      Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, która będzie trwała do godz. 1600 wtedy rozpocznie się Nabożeństwo Gorzkich Żali. Zechciejmy znaleźć chwilę czasu na spotkanie
z Chrystusem, jak również uczestniczyć w tym pięknym polskim nabożeństwie całymi rodzinami. Podczas Gorzkich Żali składka na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu.

W pierwszy piątek miesiąca,  pamiętajmy  o Komunii świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu za grzechy całego świata. Okazja do spowiedzi od godz. 1600.  Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, bezpośrednio po Mszy św. około godz. 1730.

W pierwszy piątek miesiąca w kaplicy Trzeciego Upadku Pana Jezusa
w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie adoracja Najświętszego sakramentu od
Mszy o godz. 1800 aż do mszy św. o godz. 2400, która jest Mszą św. ku uczczeniu Niepokalanego Serca N.M.P. Nasi parafianie tradycyjnie przewodniczą adoracji od godz. 2300, zapraszamy chętnych do wspólnej modlitwy w ważnych dla nas intencjach.

W sobotę odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 900
w Brodach, a od 1000 w Zebrzydowicach.

Również w sobotę zapraszamy na spotkania w ramach wspólnoty Ruchu Światło-Życie dzieci ze Szkoły Podstawowej do kl. VI o godz. 1430, a młodzież o godz. 1615.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na dzieła sakralne związane z osobą
św. Jana Pawła II, która zostanie przesłana do Kurii.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Danucie Wojtyca, Ewie Kawaler oraz Renacie Jarguz za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.