OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 NIEDZIELA ZWYKŁA 3.09.2023

        Dzisiaj liturgiczne wspomnienie, św. Grzegorza Wielkiego, papieża
i doktora Kościoła, z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

W poniedziałek wspomnienie błogosławionych Marii Stelli i 10 sióstr Nazaretanek męczennic z Nowogródka, a także rozpoczęcie roku szkolnego
i katechetycznego, Mszą świętą dla uczniów, rodziców i nauczycieli   o godz. 900

Przeor Konwentu Bonifratrów w Zebrzydowicach zaprasza w czwartek 7 września na „Dożynkowe Spotkanie Integracyjne”. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 1100 w naszym kościele, a po niej przemarsz do Konwentu na dalszą część świętowania i wspólnej zabawy.

W pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy członków Bractwa św. Michała Archanioła i wszystkich chętnych na dodatkową Mszę św. o godz. 1930
i adorację.

W piątek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i rozpoczęcie nowego roku formacyjnego Ruchu Światło-Życie dzieci, młodzieży i rodzin Domowego Kościoła naszej parafii Mszą świętą o godz. 1800, a po niej błogosławieństwo świec, które będą płonąć jak znak obecności Chrystusa podczas spotkań formacyjnych. Następnie zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie podczas którego wszyscy będą mogli podzielić się wspomnieniami z rekolekcji
i innych przeżyć wakacyjnych miedzy innymi przez prezentację wybranych zdjęć i filmów.

W sobotę, wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, również w tym dniu odbędzie się jubileuszowe spotkanie na Jasnej Górze z racji 50 rocznicy powstania wspólnoty rodzin Domowego Kościoła, który jest gałęzią Ruchu Światło Życie, oraz członków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w spotkaniu będą uczestniczyć rodziny i młodzież również z naszej parafii.

Składamy serdeczne podziękowanie Pani Leokadii Wróblewskiej: za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

Jest do nabycia kolejny numer „Biuletynu Parafialnego”.

Aktualny numer „Gościa Niedzielnego” w pewnej części jest poświęcony dzieciom i młodzieży, która rozpoczyna nowy rok szkolny i potrzebuje pomocy, by poradzić sobie z problemami szczególnie związanymi z uczestnictwem
w katechezie.

Wrześniowy numer „Stasia” pomaga najmłodszym wkroczyć w nowy rok szkolny,  ale również proponuje inne zajęcia i zabawy poza nauką.

        Dzisiaj liturgiczne wspomnienie, św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.W poniedziałek wspomnienie błogosławionych Marii Stelli i 10 sióstr Nazaretanek męczennic z Nowogródka, a także rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego, Mszą świętą dla uczniów, rodziców i nauczycieli   o godz. 900.  Przeor Konwentu Bonifratrów w Zebrzydowicach zaprasza w czwartek 7 września na „Dożynkowe Spotkanie Integracyjne”. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 1100 w naszym kościele, a po niej przemarsz do Konwentu na dalszą część świętowania i wspólnej zabawy.W pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy członków Bractwa św. Michała Archanioła i wszystkich chętnych na dodatkową Mszę św. o godz. 1930 i adorację.W piątek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i rozpoczęcie nowego roku formacyjnego Ruchu Światło-Życie dzieci, młodzieży i rodzin Domowego Kościoła naszej parafii Mszą świętą o godz. 1800, a po niej błogosławieństwo świec, które będą płonąć jak znak obecności Chrystusa podczas spotkań formacyjnych. Następnie zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie podczas którego wszyscy będą mogli podzielić się wspomnieniami z rekolekcji i innych przeżyć wakacyjnych miedzy innymi przez prezentację wybranych zdjęć i filmów.W sobotę, wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, również w tym dniu odbędzie się jubileuszowe spotkanie na Jasnej Górze z racji 50 rocznicy powstania wspólnoty rodzin Domowego Kościoła, który jest gałęzią Ruchu Światło Życie, oraz członków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w spotkaniu będą uczestniczyć rodziny i młodzież również z naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowanie Pani Leokadii Wróblewskiej: za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą. Jest do nabycia kolejny numer „Biuletynu Parafialnego”.Aktualny numer „Gościa Niedzielnego” w pewnej części jest poświęcony dzieciom i młodzieży, która rozpoczyna nowy rok szkolny i potrzebuje pomocy, by poradzić sobie z problemami szczególnie związanymi z uczestnictwem w katechezie.Wrześniowy numer „Stasia” pomaga najmłodszym wkroczyć w nowy rok szkolny,  ale również proponuje inne zajęcia i zabawy poza nauką.