OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 NIEDZIELA ZWYKŁA 4.09.2022

Dzisiaj liturgiczne wspomnienie błogosławionej Marii Stelli i 10 sióstr Nazaretanek męczennic z Nowogródka, z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

W czwartek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

W piątek, wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.

W sobotę zapraszamy na spotkania w ramach wspólnoty Ruchu Światło-Życie dzieci ze Szkoły Podstawowej do kl. VI o godz. 1430, a młodzież  
o godz. 1615.W związku z rozpoczętym nowym rokiem formacyjnym bardzo proszę rodziców o zachęcenie i umożliwienie dzieciom uczestnictwa w tych spotkaniach, które pomagają w budowaniu głębszych wzajemnych relacji,
a także dają możliwość umocnienia swojej wiary.

W przyszłą niedzielę odbędzie się 30 Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej. Rozpoczęcie nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 900 przy stacji „u Piłata”, następnie Msza św. Przy ołtarzu polowym o godz. 1130 pod przewodnictwem Ks. abp Marka Jędraszewskiego.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Gabrieli Maślanka, Jadwidze Moskwa, Teresie Luzarowskiej, Jadwidze Kosek, Urszuli Mlost, Magdalenie Turek, Edycie i Mariuszowi Mlost za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

Jest do nabycia kolejny numer „Biuletynu Parafialnego”.

Aktualny numer „Gościa Niedzielnego” w pewnej części jest poświęcony osobie papieża Jana Pawła I, który dzisiaj zostaje beatyfikowany, warto zapoznać się głębiej z postacią tego nowego błogosławionego, by zobaczyć jak wiele można się od niego nauczyć.

Wrześniowy numer „Stasia” pomaga najmłodszym wkroczyć w nowy rok szkolny, dla niektórych może pierwszy, zawiera między innymi plan lekcji
i naklejki na zeszyty, ale również proponuje inne zajęcia poza nauką.

Dzisiaj liturgiczne wspomnienie błogosławionej Marii Stelli i 10 sióstr Nazaretanek męczennic z Nowogródka, z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

W czwartek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

W piątek, wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.

W sobotę zapraszamy na spotkania w ramach wspólnoty Ruchu Światło-Życie dzieci ze Szkoły Podstawowej do kl. VI o godz. 1430, a młodzież  
o godz. 1615.W związku z rozpoczętym nowym rokiem formacyjnym bardzo proszę rodziców o zachęcenie i umożliwienie dzieciom uczestnictwa w tych spotkaniach, które pomagają w budowaniu głębszych wzajemnych relacji,
a także dają możliwość umocnienia swojej wiary.

W przyszłą niedzielę odbędzie się 30 Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej. Rozpoczęcie nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 900 przy stacji „u Piłata”, następnie Msza św. Przy ołtarzu polowym o godz. 1130 pod przewodnictwem Ks. abp Marka Jędraszewskiego.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Gabrieli Maślanka, Jadwidze Moskwa, Teresie Luzarowskiej, Jadwidze Kosek, Urszuli Mlost, Magdalenie Turek, Edycie i Mariuszowi Mlost za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

Jest do nabycia kolejny numer „Biuletynu Parafialnego”.

Aktualny numer „Gościa Niedzielnego” w pewnej części jest poświęcony osobie papieża Jana Pawła I, który dzisiaj zostaje beatyfikowany, warto zapoznać się głębiej z postacią tego nowego błogosławionego, by zobaczyć jak wiele można się od niego nauczyć.

Wrześniowy numer „Stasia” pomaga najmłodszym wkroczyć w nowy rok szkolny, dla niektórych może pierwszy, zawiera między innymi plan lekcji
i naklejki na zeszyty, ale również proponuje inne zajęcia poza nauką.