OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 NIEDZIELA ZWYKŁA 17.07.2022

W poniedziałek, wspomnienie Św. Szymona z Lipnicy, kapłana.

W środę, wspomnienie bł. Czesława, kapłana.

W piątek, święto św. Marii Magdaleny.

W sobotę, święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.

W sobotę, wspomnienie św. Kingi, dziewicy

W przyszłą niedzielę z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i samochodów, oraz innych pojazdów.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Jolancie Godula i Rafałowi Baran za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.

W poniedziałek, wspomnienie Św. Szymona z Lipnicy, kapłana.

W środę, wspomnienie bł. Czesława, kapłana.

W piątek, święto św. Marii Magdaleny.

W sobotę, święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.

W sobotę, wspomnienie św. Kingi, dziewicy

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” warto przeczytać między innymi o tym, skąd wziął się zwyczaj śpiewania Apelu Jasnogórskiego codziennie o godz. 2100. Znajduje się tam także ciekawy artykuł o bł. Czesławie, któremu przypisuje się ocalenie Wrocławia przed najazdem tatarskim.v