OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 NIEDZIELA ZWYKŁA 10.07.2022

Dzisiaj zapraszamy na Dróżki za zmarłych, wyjście spod Klasztoru o godz. 1400.

W poniedziałek, święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

We wtorek, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa
i męczennika.

W środę, wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada
i Benedykta.

W piątek, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

W sobotę, wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej.

Pragnę przekazać informację o Renowacji Misji Świętych w naszej parafii, które   odbędą się w dniach od 25 do 29 września, poprowadzą je Ojcowie Redemptoryści z Warszawy, bardzo proszę o modlitwę w tej intencji, by  przyniosły jak najlepsze owoce.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Wioletcie Zawiła, Natalii Trzebuniak, Bogusławie Skiba, Ewelinie Morek, Barbarze Gustab i Wiktorii Morek za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

W przededniu święta św. Benedykta „Gość Niedzielny” proponuje lekturę artykułu „Po prostu Benedykt” w którym autor podkreśla że, przykład napisanej przez niego Reguły dowodzi, że coś co jest prawdziwie ludzkie, nigdy nie może się zestarzeć, a wszystkim potrzebne jest przypomnienie o tym by niczego nie przekładać nad miłość do Chrystusa. Do dzisiejszego numeru dołączona jest kolejna płyta i Biblią Audio, a na niej dwie Księgi Królewskie i dwie Księgi Kronik.

Dzisiaj zapraszamy na Dróżki za zmarłych, wyjście spod Klasztoru o godz. 1400.

W poniedziałek, święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

We wtorek, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa
i męczennika.

W środę, wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada
i Benedykta.

W piątek, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

W sobotę, wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej.

Pragnę przekazać informację o Renowacji Misji Świętych w naszej parafii, które   odbędą się w dniach od 25 do 29 września, poprowadzą je Ojcowie Redemptoryści z Warszawy, bardzo proszę o modlitwę w tej intencji, by  przyniosły jak najlepsze owoce.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Wioletcie Zawiła, Natalii Trzebuniak, Bogusławie Skiba, Ewelinie Morek, Barbarze Gustab i Wiktorii Morek za posprzątanie  kościoła  i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.

W przededniu święta św. Benedykta „Gość Niedzielny” proponuje lekturę artykułu „Po prostu Benedykt” w którym autor podkreśla że, przykład napisanej przez niego Reguły dowodzi, że coś co jest prawdziwie ludzkie, nigdy nie może się zestarzeć, a wszystkim potrzebne jest przypomnienie o tym by niczego nie przekładać nad miłość do Chrystusa. Do dzisiejszego numeru dołączona jest kolejna płyta i Biblią Audio, a na niej dwie Księgi Królewskie i dwie Księgi Kronik.