OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3.03.2024

Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zapowiadana zbiórka do puszek na dzieła sakralne związane z osobą św. Jana Pawła II. która zostanie przesłana do Kurii.

Również dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy św. Adoracja Pana Jezusa, po Mszy św. św. o godz. 1100  adoracja Pana Jezusa
w Najświętszym Sakramencie, zakończy się Nabożeństwem Gorzkich Żali
o godz. 1600. Zechciejmy uczestniczyć w tym pięknym polskim nabożeństwie całymi rodzinami, zachęcamy dzieci i młodzież , zwłaszcza przygotowującą się  do Bierzmowania. Podczas Gorzkich Żali składka na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu.

W poniedziałek, święto św. Kazimierza, patrona naszej archidiecezji.

W pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy członków Bractwa św. Michała Archanioła i wszystkich chętnych na dodatkową Mszę św. o godz. 1930
i adorację w Sali domu parafialnego.

W piątek, przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Bożego, założyciela Zakonu Bonifratrów, którym życzymy z okazji ich święta owocnego wypełniania swojej misji zakonnej.

Również w piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, bezpośrednio po Mszy św. około godz. 1730, zachęcam do licznego uczestnictwa.

W sobotę zapraszamy na spotkania w ramach wspólnoty Ruchu Światło-Życie dzieci ze Szkoły Podstawowej do kl. VI o godz. 1430, a młodzież o godz. 1615.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie po Mszy św. o godz. 1100 rodziców i dzieci z kl. III w ramach przygotowania do Pierwszej Spowiedzi
i Komunii Świętej.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Czesławie i Bogusławowi Lepiarz za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

Jest do nabycia nowy numer Biuletynu Parafialnego.

Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” poruszony jest temat dobrej spowiedzi i są wskazówki jak dobrze przeprowadzić rachunek sumienia, by stawać w prawdzie przed Panem Bogiem.

Kolejny dwumiesięcznik „Gościa Niedzielnego” przybliża i pomaga zrozumieć niektóre wydarzenia z historii Kościoła.

Marcowy numer „Stasia” zawiera nowe konkursy zgadywanki i wprowadza
w przeżywanie najważniejszych wydarzeń z historii Zbawienia i przygotowuje na powitanie wiosny.

w Najświętszym Sakramencie, zakończy się Nabożeństwem Gorzkich Żali

W poniedziałek, święto św. Kazimierza, patrona naszej archidiecezji.

i adorację w Sali domu parafialnego.

i Komunii Świętej.

Jest do nabycia nowy numer Biuletynu Parafialnego.

Marcowy numer „Stasia” zawiera nowe konkursy zgadywanki i wprowadza