Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 33 NIEDZIELA ZWYKŁA 19.11.2023

      Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogich i wspomnienie bł. Salomei, dziewicy.

W poniedziałek, liturgiczne wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana. We wtorek, wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

W środę, wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, która jest patronką muzyki kościelnej.

W piątek, wspomnienie męczenników wietnamskich Andrzeja kapłana
i towarzyszy.

Również w piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy młodzież z kl. VII i VIII wraz z rodzicami, oraz wszystkich chętnych do wspólnej refleksji i modlitwy
w domu parafialnym połączonej z adoracją, o umocnienie w wierze i dobre przygotowania do Bierzmowania.

W sobotę, wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy
i męczennicy.

W sobotę zapraszamy na zabawę andrzejkową wspólnotę Ruchu Światło-Życie dzieci ze Szkoły Podstawowej do kl. VI o godz. 1430, a młodzież o godz. 1630.

W przyszłą niedzielę  po każdej Mszy św. błogosławieństwo opłatków, którymi będziemy łamać się przy wigilijnym stole. Będzie je można zabrać przy wyjściu z kościoła. Do opłatków będzie dołączone sianko na stół wigilijny.

Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej Spowiedzi i Komunii św. wraz z rodzicami.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu: Danucie Kowalczyk, Sylwestrowi Oleś, Małgorzacie Pilarczyk, Barbarze Pilarczyk, Sławomirowi Śmiech oraz Bernadecie, Grzegorzowi, Łucji i Wiktorii Gronkowskim za posprzątanie  kościoła i otoczenia.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą Mszą świętą.