Msze św./Sakramenty

Sakrament Chrztu św. w pierwsze i trzecie niedziele miesiąca w czasie mszy świętej o godz. 11.00.

Msze Święte w kościele parafialnym – od poniedziałku do czwartku oraz w soboty rano o godz. 7.00 i w piątki o godz. 18.00 (miesiące zimowe o godz. 17.00). W niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (podczas letnich wakacji nie ma Mszy Świętej o godzinie 17.00).

Maj: od poniedziałku do soboty Msze Św. wyłącznie o godz. 18.00 (po nich nabożeństwo majowe), a w niedzielę według   porządku + nabożeństwo majowe o 16.30.

Październik: od poniedziałku do soboty Msze Św. wyłącznie o godz. 17.00 (po nich nabożeństwo różańcowe), a w niedzielę   według  porządku + nabożeństwo różańcowe o 16.00.

Grudzień: (Adwent): w poniedziałki, środy i soboty Msze Św. wyłącznie o godz. 7.00, a we wtorki, czwartki i piątki wyłącznie      o godz. 17.00. W niedzielę według porządku.

Odpust parafialny – 29 września, suma odpustowa na mszy wieczornej.

Spowiedź święta – codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

Odwiedziny chorych – Szczegółowe informacje będą podawane w ogłoszeniach parafialnych, w nagłych przypadkach odwiedziny mogą mieć miejsce po zgłoszeniu takiej potrzeby przez rodzinę czy sąsiadów.

Kancelaria Parafialna:
Czynna w poniedziałek, środę, piątek i sobotę po Mszy Świętej.

W innym czasie po uprzednim umówieniu się osobistym, lub telefonicznym.