OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.05.2023

Dzisiaj łączymy się duchowo z uczestnikami procesji z Wawelu na Skałkę ku uczczeniu św. Stanisława biskupa i męczennika.

Nabożeństwo majowe dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100.

Natomiast w pozostałe dni  Nabożeństwo majowe po Mszy św. wieczornej, zachęcamy wszystkich do częstego uczestniczenia.

Od poniedziałku do środy przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.

We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

W środę po Nabożeństwie majowym rozpoczną się spotkania przygotowujące dla dzieci z kl. III.

W sobotę o godz. 900 dzieci z kl. III przystąpią po raz drugi do sakramentu Pokuty.

W sobotę zapraszamy na spotkania w ramach wspólnoty Ruchu Światło-Życie dzieci ze Szkoły Podstawowej do kl. VI o godz. 1430, a młodzież

W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 1100 dzieci przystąpią do pierwszej Komunii św.

„Bóg zapłać” wspólnotom Róż Różańcowych, które w minionym tygodniu modliły się przed każdą  Mszą świętą.