Róże różańcowe

 Kliknij aby przejść do aktualnej Posługi Róż Różańcowych.

Róża – Nr 1. zelator – Zofia Brózda Brody.

  1. Brózda Zofia
  2. Baran Genowefa
  3. Batko Barbara
  4. Brózda Elżbieta.
  5. Handzlik Felicja.
  6. Kosek Maria.
  7. Kosek Zofia.
  8. Łyczak Helena.
  9. Madeja Krystyna.
  10. Mlak Maria.
  11. Mogiła Halina.
  12. Moskwa Irena.
  13. Odrowąż Maria.
  14. Pindelska Krystyna.
  15. Płaczkowiec Józefa.
  16. Pyka Helena.
  17. Radwan Maria.
  18. Rzeźnik Marta.
  19. Wojas Józefa.
  20. Zasadni Krystyna.

 

 

Róża- Nr 2. – zelator – Władysława Opyrchał Zebrzydowice. /przeorowa/

  1. Opyrchał Władysława
  2. Antolak Aleksandra.
  3. Brózda Celina.
  4. Dołęga Janina.
  5. Filek Danuta.
  6. Frączek Helena.
  7. Goczał Halina.
  8. Jarguz Irena.
  9. Jędrzejczyk Maria.
  10. Kamińska Danuta.
  11. Karelus Janina.
  12. Lebicka Jolanta.
  13. Lepiarz Alina.
  14. Londo Józefa.
  15. Moskała Genowefa.
  16. Pasternak Czesława.
  17. Serwin Janina.
  18. Stoczek Władysława.
  19. Szydłowska Dorota.
  20. Wróblewska Halina.


 

Róża – Nr 3. – zelator – Maria Frączek Zebrzydowice. /przeorowa/.

  1. Frączek Maria
  2. Antolak Małgorzata.
  3. Bucka Halina z-ca
  4. Gaczorek Maria.
  5. Jankowicz Katarzyna.
  6. Jaskierny Halina.
  7. Jędrzejczyk Marcelina.
  8. Kawaler Beata.
  9. Kostka Barbara.
  10. Kulawiak Maria.
  11. Łyczak Maria.
  12. Opyrchał Antonina.
  13. Ożóg Bogusława.
  14. Ryłko Barbara.
  15. Studlik Krystyna.
  16. Śmiech Józefa.
  17. Waga Zofia.
  18. Witek Małgorzata.
  19. Woźniak Bogusława.
  20. Woźniak Wiktoria.

 

 

Róża –Nr 4. – zelator – Witek Bernadeta Zebrzydowice. /proboszczowa/

  1. Witek Bernadeta
  2. Bednarz Anna.
  3. Czarniak Maria.
  4. Chodnik Maria.
  5. Gnajek Zofia.
  6. Witek Halina.
  7. Kudas Julia .
  8. Kopeć Monika.
  9. Kania Agata.
  10. Kosińska Zofia.
  11. Lasek Anna.
  12. Łężniak Anna.
  13. Ramz Anna.
  14. Opyrchał Józefa.
  15. Pacut Władysława.
  16. Paździorko Zofia.
  17. Okular Stanisława.
  18. Wróbel Barbara.
  19. Żurek Jadwiga.
  20. Żurek Marta.

 

 

 


 

 

 

Róża – Nr 5. – zelator – Rozalia Sala z Zebrzydowic. /przeorowa/

 

  1. Sala Rozalia
  2. Syc Małgorzata – z-ca.
  1. Gut Halina.
  2. Jarguz Maria.
  3. Kamińska Teresa.
  4. Kania Bożena.
  5. Kania Zofia.
  6. Kasiarz Bernadeta.
  7. Kasiarz Jadwiga.
  8. Korzeniowska Agata.
  9. Kościelniak Helena.
  10. Wojtyca Danuta.
  11. Łyczak Władysława.
  12. Maryon Alicja.
  13. Nowak Maria.
  14. Pocztowska Lucyna.
  15. Marszałek Anna.
  16. Pocztowska Zofia.
  17. Waga Helena.
  18. Żurek Halina.

 

 

 

Róża – Nr 6. – zelator – Irena Jarguz – Zebrzydowice /przeorowa/

 

  1. Jarguz Irena
  2. Cholewa Anna.
  3. Garlacz Janina.
  4. Gręda Małgorzata.
  5. Góralczyk Maria. /Kraków/
  6. Góralczyk Maria /Kalwaria/
  7. Góralczyk Rozalia.
  8. Górska Elżbieta.
  9. Górzańska Irena.
  10. Jakubiec Elżbieta.
  11. Jarguz Władysława.
  12. Kozioł Joanna.
  13. Łężniak Waleria.
  14. Morawa Janina.
  15. Oczkowska Zofia.
  16. Okular Maria.
  17. Opyrchał Danuta.
  18. Smajek Maria.
  19. Sarapata Józefa.
  20. Sarapata Maria.

 

 

 


Róża Nr 7. – zelator– Jan Andrzej Góralczyk Zebrzydowice./przeorowa

 

  1. Góralczyk Jan
  1. Bal Tomasz.
  2. Brózda Andrzej.
  3. Cholewa Damian.
  4. Garlacz Władysław.
  5. Góralczyk Andrzej /Kraków/.
  6. Góralczyk Edward /Kalwaria/.
  7. Góralczyk Tomasz.
  8. Górzański Jan.
  9. Jargóz Andrzej.145
  10. Jarguz Andrzej. 177
  11. Jargóz Stanisław.
  12. Kania Franciszek.
  13. Kapuściński Marian /Kępki/.
  14. Kwiatek Józef /Kępki/.
  15. Łyczak Jan /Kępki/.
  16. Łyczak Stanisław.
  17. Oczkowski Władysław.
  18. Okular Tadeusz.
  19. Sarapata Józef Andrzej.

 

 

 

 

Róża – Nr 8. – zelator – Józef Gawron – Zebrzydowice /Bieńkowice/

 

  1. Gawron Józef
  2. Brózda Andrzej.
  3. Bucki Sławomir.
  4. Gębala Andrzej.
  5. Kasperek Jakub.
  6. Kołodziejczyk Jan.
  7. Kosek Bogdan.
  8. Mierniczak Bolesław.
  9. Musiał Stanisław.
  10. Musiał Tomasz.
  11. Ochman Andrzej.
  12. Okular Jan.
  13. Pilch Kazimierz
  14. Pilch Ryszard.
  15. Ryłko Józef.
  16. Serwin Sławomir.
  17. Serwin Władysław.
  18. Siwek Krystian.
  19. Smagło Kazimierz.
  20. Stanek Jan.

 

 

 

 


 

 

 

Róża Nr 9.–zelator – Stanisław Kołodziej Zebrzydowice./proboszczowa/

 

  1. Kołodziej Stanisław
  2. Batko Jan.
  3. Brózda Ryszard.              
  4. Fiłek Stanisław.
  5. Godula Tadeusz.
  6. Gronkowski Grzegorz.
  7. Gronkowski Stanisław.
  8. Jabłoński Edward.
  9. Jędrzejczyk Adam.
  10. Kołodziej Tadeusz.
  11. Korzeniowski Henryk.
  12. Kozioł Stanisław.
  13. Moćko Mirosław.
  14. Ochman Marian.
  15. Opyrchał Józef.
  16. Opyrchał Zdzisław.
  17. Paździorko Krzysztof.
  18. Sikoń Piotr.
  19. Turek Stanisław.
  20. Witek Józef.

 

 

 

Róża- Nr 10. – zelator – Janina Elżbieciak – Zebrzydowice /Bieńkowice/

 

  1. Elżbieciak Janina
  2. Bucka Klaudia.
  3. Bruzda Barbara
  4. Kasperek Janina.
  5. Kołodziejczyk Stanisława.
  6. Kozieł Urszula.
  7. Kwiatek Bożena.
  8. Okular Janina.
  9. Osolińska Urszula.
  10. Paluchowska Zofia.
  11. Pilch Alojza.
  12. Pilch Maria.
  13. Ryłko Agata.
  14. Ryłko Władysława.
  15. Serwin Ewa.
  16. Sikorska Maria.
  17. Siwek Aleksandra.
  18. Smagło Danuta.
  19. Wróbel Helena
  20. Żmuda Marta

 


 

Róża – Nr 11. –zelator – Anna Cholewa – Zebrzydowice – /przeorowa/  

 

Rok założenia-listopad 2013r. PS/ Za patronkę obraliśmy sobie Św. Ritę, odmawiając także modlitwę do niej i prosząc o wstawiennictwo w sprawach trudnych. /wychowawczych/

  1. Cholewa Anna -zelator- j/w.
  2. Cholewa Damian.
  3. Caputa Stanisława.
  4. Góralczyk Rozalia.
  5. Górska Elżbieta.
  6. Gronkowska Bernadeta.
  7. Jarguz Maria.
  8. Jakubuec Elżbieta.
  9. Jurek Izabela.
  10. Kościelniak Renata.
  11. Kozieł Anna.
  12. Maryon Ewelina.
  13. Madoń Edyta.
  14. Nowak Agata.
  15. Nowak Artur.
  16. Oczkowska Katarzyna.
  17. Pawlica Monika.
  18. Ryłko Jolanta.
  19. Wieciech Monika.
  20. Wojtyca Danuta.

 

 

Róża – Nr 12. –zelatorka – Maria Ryłko – Zebrzydowice 9, /przeorowa/

 

  1. Ryłko Maria. -zelator- j/w
  2. Brózda Anna.
  3. Brózda Maria.
  4. Bucka Izabela.
  5. Gębala Małgorzata.
  6. Gnojek Adela.
  7. Gnojek Maria.
  8. Godula Rozalia.
  9. Haronek Maria.
  10. Janeczek Adela.
  11. Jędrzejczyk Józefa.
  12. Karelus Zofia.
  13. Kleszcz Józefa.
  14. Kosek Zofia.
  15. Łyczak Jadwiga.
  16. Madej Beata.
  17. Nogawka Leszka.
  18. Piecyk Zofia.
  19. Rząsa Danuta.
  20. Sarapata Danuta.

 

 

RóżaNr 13. –zelator-Krystyna Gronkowska Zebrzydowice/proboszczowa

 

  1. Gronkowska Krystyna.
  2. Adamczyk Krystyna.
  3. Bal Katarzyna.
  4. Batko Stefania.
  5. Daniel Dominika.
  6. Duda Danuta.
  7. Faber Danuta.
  8. Franik Iwona.
  9. Gajda Grażyna.
  10. Gronkowska Bernadeta.
  11. Kowalczyk Danuta.
  12. Kowalczyk Zofia.
  13. Opyrchał Maria.
  14. Pilarczyk Barbara.
  15. Pilarczyk Małgorzata.
  16. Pilarczyk Maria.
  17. Trela Amelia.
  18. Zajda Barbara.
  19. Zajda Małgorzata.
  20. Sarapata Kazimiera.

 

 

 

Róża –Nr 14. –zelator- Maria Ochman /proboszczowa/

 

  1. Ochman Maria
  2. Bal Maria
  3. Brózda Janina.
  4. Brózda Józefa.
  5. Gasińska Jolanta.
  6. Gasińska Julia.
  7. Godula Maria.
  8. Grabysa Teresa.
  9. Jasiewicz Teresa.
  10. Jędrzejczyk Ewa
  11. Kołodziej Janina -z-ca-
  12. Radwan Magdalena.
  13. Odrowąż Urszula
  14. Odrowąż Grażyna.
  15. Opyrchał Joanna..
  16. Pawlicka Monika.
  17. Paździorko Agata.
  18. Sikoń Janina.
  19. Śmiech Agnieszka.
  20. Żyła Maria.

 

 


Róża – Nr 15. –zelator- Józefa Kania /proboszczowa/

 

  1. Kania Józefa
  2. Brożek Danuta.
  3. Dzidek Władysława.
  4. Dziżyńska Wanda.
  5. Gajewska Elżbieta.
  6. Godula Jolanta.
  7. Handzlik Dorota.
  8. Karelus Bożena.
  9. Karelus Krystyna.
  10. Kudas Władysława.
  11. Korzeniowska Anna.
  12. Korzeniowska Krystyna.
  13. Madeja Barbara.
  14. Madeja Zofia.
  15. Mierniczak Lucyna.
  16. Opyrchał Anna.
  17. Opyrchał Janina.
  18. Wojciechowska Elżbieta.
  19. Wojnowska Irena.
  20. Lepiarz Sylwestra.

 

 

 

Róża RODZNNA-Góralczyków–bez numeru–Zebrzydowice-kolejno16-ta.

ROK ZAŁOŻENIA 2008 – odeszła do domu Ojca – Maria Góralczyk 24. 02.2013r.zasąpiła Maja

 

  1. Góralczyk Jan.-dziadek
  2. Góralczyk Rozalia. –babcia.
  3. Góralczyk Tomasz. Syn
  4. Góralczyk Marta.
  5. Cholewa Damian.
  6. Cholewa Anna. Córka
  7. Żak Paweł.
  8. Żak Katarzyna. Córka
  9. Góralczyk Michał.
  10. Góralczyk Monika.
  11. Żak Dawid. – wnuk najst.
  12. Żak Jakub.
  13. Żak Dominika.
  14. Żak Aleksandra.
  15. Góralczyk Alicja.
  16. Góralczyk Karol.
  17. Cholewa Julia.
  18. Cholewa Mateusz.
  19. Cholewa Emilia.
  20. Góralczyk Maja Maria wnuczka najmł.